Posted on: 2 stycznia 2023 Posted by: wlasciciel12 Comments: 0
Kremacja zwierząt w Szczecinie

Kremacja zwierząt w Szczecinie: ukochane zwierzaki żyją znacznie krócej niż ludzie. Psy, koty, króliki, ptaki mogą umrzeć ze starości, chorób i poważnych obrażeń. Każdy troskliwy właściciel będzie bardzo zmartwiony utratą zwierzaka, ponieważ zwierzę już dawno wkroczyło w życie członka rodziny jako prawdziwy przyjaciel i członek rodziny. Psy, koty, gryzonie i inne zwierzęta są surogatami naszego życia.

Wiesz, kremacja zwierząt w Szczecinie w animaleden.pl/kremacja-zwierzat-szczecin/ to proces zamieniania zwłok w popiół przez ogień. Jest to nowoczesna i przyjazna dla środowiska metoda przygotowania zwłok do pochówku. Dlatego jeśli dobrze opiekujemy się naszymi ukochanymi pupilami za życia, musimy je również odpowiednio pochować po śmierci. Cywilizowanym rozwiązaniem tego problemu jest spalenie zwłok w specjalnych piecach w krematorium.

Co warto wiedzieć o kremacji zwierząt w Szczecinie?

Co jeśli pies lub kot umrze? Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie kremacji zwierząt w Szczecinie. Prochy Twojego futrzanego przyjaciela są umieszczone w hermetycznej urnie, którą można zabrać do domu, postawić na kominku lub umieścić na cmentarzu dla zwierząt. Kremacja odbywa się w specjalnych komorach o wysokiej temperaturze, zamieniając szczątki w drobny, jednorodny popiół. Kremacja zwierząt domowych może być ogólna lub indywidualna (przy nieco wyższych kosztach). Jeśli chcesz, możesz wziąć udział w ceremonii. Koszt usług kremacji zwierząt zależy od wagi zwierzęcia i potrzeb kremacyjnych.

Zakopywanie zwierząt domowych na cmentarzu dla zwierząt domowych jest kosztowne i należy uiścić roczną opłatę za pochówek, w przeciwnym razie szczątki zwierzęcia zostaną przejęte i odsprzedane. Godną opcją rozwiązania tego problemu jest kremacja. A w miastach to jedyne rozwiązanie, bo grzebanie szczątków zwierząt w miastach jest prawnie zabronione, więc wybierz kremację, a nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie zakopać szczątki zwierzęcia.

Urny na prochy zwierzęce są wykonane z różnych materiałów i mają różne kształty i rozmiary. Urny są zwykle wykonane z plastiku, ceramiki, kamienia, drewna, metalu i szkła. Urnę można upamiętnić wizerunkiem zwierzęcia i wykorzystać do przechowywania prochów zwierzęcia. Urny dostępne są w różnych rozmiarach. Różnorodność modeli pozwala na wybór pomiędzy dedykowanymi pojemnikami do stałego umieszczenia w domu, a niedrogimi rozwiązaniami do zbierania i transportu prochów do późniejszego pochówku na małych cmentarzyskach dla zwierząt.

Jak w Szczecinie skremowano zwierzęta?

Leczenie odbywa się w krematorium przeznaczonym wyłącznie dla zwierząt. Po śmierci ciało zwierzęcia umieszczane jest w piecu kremacyjnym z zamkniętą komorą. Znajdował się w nim piec do spalania zwłok zwierzęcych. Po spaleniu w komorze pozostaje sterylny popiół o objętości nieprzekraczającej 30% korpusu. Co zrobić ze skremowanymi prochami zwierzęcymi? Możesz rozrzucić je na ziemi lub umieścić w specjalnej urnie na pamiątkę.

Jaką opcję kremacji zwierząt w Szczecinie wybrać?

Najpierw musisz zdecydować, czy chcesz odzyskać prochy swojego zwierzaka, czy też powierzyć nam zakopanie jego szczątków. W zależności od odpowiedzi na to pytanie, jedna z tych opcji będzie dla Ciebie odpowiednia. Jeżeli nie planujesz przechowywać szczątków zwierzęcia i nie chcesz urządzać pogrzebu, to kremacja ogólna jest dla Ciebie. Jest to bardziej ekonomiczne, ale zakłada, że ​​twoje zwierzę zostanie poddane kremacji ze zwierzętami innych klientów. W zależności od wagi zwierzaka spodziewaj się opłaty od 170 zł do 550 zł.

Kremacja zwierząt w Szczecinie
Kremacja zwierząt w Szczecinie

Jeśli prochy bliskiej osoby mają zostać odzyskane, kremacja zostanie przeprowadzona oddzielnie. Ta usługa będzie kosztować więcej, ale twoje zwierzę zostanie poddane kremacji, na co jesteśmy gotowi dostarczyć film. Prochy są zwracane właścicielowi zwierzęcia w specjalnej urnie, którą właściciel zwierzęcia może zabrać ze sobą i pochować tam, gdzie uzna to za konieczne. Zwłoki zwierząt można poddać kremacji. Koszt samej kremacji zwłok zwierzęcych waha się od 690 zł do 1200 zł. Własna kremacja to okazja, by godnie pożegnać się z ukochanym psem lub kotem. Prochy zmarłego czworonożnego przyjaciela można zakopać w pobliżu domu lub rozrzucić na ziemi, aby cząsteczki i atomy, z których składa się ciało Twojego zwierzaka, powróciły do ​​swoich naturalnych cykli. Inną opcją jest trzymanie prochów swojego zwierzaka w domu.

Dlaczego to robimy?

Kremując zwierzęta w Szczecinie pomagamy ludziom i przyczyniamy się do poprawy warunków sanitarnych w kraju. Wiemy, jak dobrze wykonywać naszą pracę i jesteśmy gotowi do poprawy. Kochamy naszych młodszych braci i szanujemy ich stratę. Pamiętaj również o ekologicznym podejściu do zachowania pamięci Twojego pupila. Na przykład posadź drzewo ku jego pamięci. Nasiona można wrzucić do ziemi razem z popiołem. Dąb lub klon wyrosną jak zwierzęta, aby obudzić w nas ciepłe uczucia.