Posted on: 27 października 2020 Posted by: wlasciciel12 Comments: 0
vobis telewizory

Wybór telewizora w dzisiejszych czasach potrafi być wyzwaniem. Nie dość bowiem, że trzeba postawić na sprzęt wysoki jakościowo i w pełni odpowiadający naszym potrzebom to jeszcze zmieścić się w budżecie, jakim się dysponuje. Podejmując decyzję o wyborze konkretnego modelu, powinno się zwracać uwagę przede wszystkim na jakość wyświetlanego przez niego obrazu, wielkość ekranu, ale też wsparcie dla technologii współcześnie będących absolutnym standardem, a nieobracających się wyłącznie wokół filmów i telewizji. Telewizory bowiem stały się domowym centrum rozrywki i nie będzie błędem postrzeganie ich jako takie. Z naszej strony klientom zawsze proponujemy rozwiązania o klasę wyższe od tych, które spełniłyby ich obecne oczekiwania – to one pozwolą im cieszyć się sprzętem gotowym na nowoczesne rozwiązania technologiczne w obszarze, który ulega niemal ekspresowemu rozwojowi.

Telewizorem, który jest w stanie spełnić oczekiwania odbiorców, a jednocześnie jest sprzętem polecanym przez nas jest Samsung QLED 65″ Q75T.

Samsung QLED 65″ Q75T – podstawowe informacje

Samsung QLED 65″ Q75T QE65Q75TATXXH przedstawicielem nowej linii telewizorów uznanego koreańskiego producenta, zamykającym wszystkie współczesne standardy w jednym opakowaniu. Telewizor ten jako podstawę swojego działania kładzie procesor Quantum 4K, który jest odpowiedzialny za nieskazitelnej jakości obraz, w doskonały sposób czerpiący pełnię z obecnie dostępnych standardów, a pozwalający między innymi na inteligentne skalowanie obrazu do 4K, oparte na szczegółowej analizie źródła treści, a następnie redukcji szumów i procesach mających za zadanie odtwarzanie utraconych szczegółów i nadawanie całości ostrości. Sprzęt ten został przystosowany do patrzenia na niego nawet pod bardzo szerokim kątem, a zastosowana w nim technologia Dual LED zapewnia jeszcze większą głębię kolorów i wyraźniejszy kontrast, wraz z adaptacyjnym dostosowywaniem temperatury koloru, zależnie od wyświetlanej treści.

Telewizor ten jest “krok do przodu” w kontekście nowoczesnych technologii branżowych i już teraz oferuje takie funkcjonalności, jak:

  • Multi View – dzięki tej opcji, ekran telewizora można podzielić, na jednej jego stronie wyświetlając właściwy obraz z niego, a na drugiej – chociażby ekran telefonu. Dzięki temu nie trzeba odrywać uwagi od telewizora i rozpraszać się poprzez patrzenie na smartfon.
  • “Dotknij i Wyświetl” – za pośrednictwem jednego stuknięcia w ekran smartfona można przenieść obraz wprost z niego na ekran telewizora, co przenosi interakcje między tymi sprzętami na zupełnie nowy poziom.
  • Aktywny Wzmacniacz Głosu – funkcjonalność ta dostosowuje głośność telewizora do warunków panujących w jego pobliżu. Jeżeli klient, który zaopatrzy się w niego będzie miksował lub odkurzał, telewizor to wykryje i sprawi, by mimo wszystko słyszał on to, co dzieje się w filmie czy serialu.
  • Adaptacja Obrazu – telewizor sam dostosowuje się do pory dnia i oświetlenia, dobierając takie barwy, aby idealnie z nimi współgrały, regulując jasność i dopasowując się do tego, zawsze na bieżąco.

Samsung QLED 65″ Q75T – główne zalety

  • Bardzo dobra jakość obrazu – za sprawą zastosowanych technologii, w tym przy dużym udziale procesora Quantum 4K, telewizor daje naszym klientom możliwość cieszenia się z obrazu najwyższej jakości, z bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów oraz ich głębią, nieporównywalną z tą obecną w przypadku innego sprzętu tego typu. Dzięki Quantum HDR, kontrast każdej sceny jest odpowiedni i eksponujący detale, pozwalający czerpać przyjemność z żywego i głębokiego obrazu.
  • Uniwersalny rozmiar dla najbardziej wymagających – 65 cali powinno wystarczyć zarówno osobom bardziej, jak i mniej wymagającym. To rozmiar, który znakomicie sprawdzi się zarówno w nieco mniejszych, jak i ogromnych wnętrzach, zawsze zapewniając komfort korzystania z tego sprzętu.
  • Bogactwo praktycznych funkcji – telewizor nie oferuje tak zwanych “funkcji-zapychaczy”, mających być zaledwie dodatkami i ciekawostkami. Z funkcjonalności zawartych w jego obrębie każdy nasz klient będzie korzystał na porządku dziennym, przyzwyczajając się do nich i nie wyobrażając sobie bez nich życia. Tak zresztą sugeruje feeback, jaki dostajemy od szczęśliwych klientów, którzy już go u nas zakupili.
  • Stylowy design – dzięki trójstronnie bezramkowemu designowi, posiadacze tego telewizora mogą skupić się nie na nim, ale na wyświetlanym przez niego obrazie. Całości wyrazu nadaje funkcjonalność Ambient+, dzięki któremu czarne lustro ekranu nigdy nie będzie widoczne, a telewizor w trybie spoczynku dostosuje się do swojego tła (na przykład do ściany), albo też wyświetli personalizowaną dekorację na półprzezroczystym ekranie. Nada to charakteru nowoczesności, idealnie dopełniając aranżację wnętrz – wszystko zgodnie ze współczesnymi standardami, podnoszącymi rolę telewizora w naszym życiu codziennym i właśnie w wystroju salonu czy sypialni.
  • Wsparcie dla nowoczesnych technologii, pozwalające na zintegrowanie telewizora z rozwiązaniami domu inteligentnego i innymi urządzeniami Samsunga, ale też wykorzystanie smartfona – nie tylko do jego obsługi.