Posted on: 26 maja 2021 Posted by: wlasciciel Comments: 0
Dobra srebrna biżuteria na co dzień i na ważne okazje

Każda kobieta chce pięknie wyglądać, niezależnie od tego, czy idzie do pracy czy szykuje się na ważne wydarzenie. Zależy nam na tym, aby nasza odzież, makijaż oraz fryzura były w nienagannym stanie. To bardzo ważne, aby wybierać to, co dobrze do nas pasuje. Nie inaczej jest jeśli chodzi o biżuterię. Powinna być ona dobrze dopasowana do typu naszej urody. Przy odrobinie doświadczenia uda nam się wybrać świetny komplet.

Gdzie kupić srebrną biżuterię

Wiele pań bardzo lubi srebrną biżuterię, ponieważ jest ona dużo tańsza niż złoto i srebro jest łatwo dostępne, uniwersalne pasuje zarówno na ważne wydarzenia jak i na co dzień. Każda z nas powinna mieć w swojej szkatułce delikatne srebrne kolczyki, które będą na tyle ponadczasowe, że będą pasowały na wiele okazji. Jeśli mamy ochotę sobie coś kupić to warto się zastanowić nad klasycznym zestawem, który będziemy często nosić. Część pań ma własne upodobanie i bardzo przywiązuje się do tego w czym chodzi na co dzień. Dotyczy to nie tylko biżuterii srebrnej, ale również odzieży, butów i ogólnego wizerunku. Czasem zastanawiamy się co kupić na prezent dla bliskiej osoby. Biżuteria srebrna może być świetnym wyborem. Niektóre osoby szukają kolczyków, inne bransoletek, a czasami w dobrej cenie można znaleźć również pierścionki. Część osób kupuje biżuterię w lombardzie, a inni zawsze wybierają zakupy u jubilera. Wiele tutaj zależy od przyzwyczajeń. Trzeba przyznać, że dużą popularnością cieszą się zakupy przez internet. Nie ma w tym nic dziwnego, to bardzo wygodne. Możemy usiąść w fotelu i zamówić dokładnie to, czego potrzebujemy, a przy tym obejrzeć mnóstwo produktów w korzystnych cenach. To sposób na duże oszczędności. Biżuteria srebrna dostępna w sieci to bardzo szeroki asortyment, dlatego bez trudu wybierzemy coś dla siebie lub na prezent.

Co oznaczają wybite próby na wyrobach jubilerskich?

Często panie, które szykują się na jeden z ważniejszych dni w swoim życiu, czyli na ślub, wybierają właśnie srebrną biżuterię. Bardzo ładnie się ona komponuje z białą suknią. To klasyczne połączenie. Warto ocenić, jaki kształt kolczyków najlepiej będzie do nas pasował i w tym celu najpierw trzeba się zastanowić jaki mamy kształt twarzy. Na ogół dość intuicyjnie podejmujemy decyzje i kupujemy to, co po prostu się nam podoba. Dobrze jest jednak zastanowić się czy faktycznie to, co posiadamy dobrze do nas pasuje czy raczej nie powinniśmy zastąpić tego czymś innym. Kiedy chcemy kupić srebrną biżuterię to oczywiście zwracamy uwagę na wybitą próbę. Zazwyczaj jest to 925, co oznacza, że w danym wyrobie znajduje się ponad 92% czystego kruszcu. Reszta to domieszki innych metali. Tak samo jest jeśli chodzi o złoto, jednak złoto jest metalem dość miękkim i dlatego dodaje się więcej metali do złotych wyrobów. Najczęściej dostępna próba to 585 lub 785, gdzie analogicznie w wyrobie jest 58,5% lub 78,5% czystego kruszcu. Oczywiście nie trzeba nikomu tłumaczyć, że oznacza to wahania ceny. Im więcej czystego złota tym finalny produkt jest droższy. Ma ono też większą wartość, dlatego jeśli kiedyś będziemy chcieli sprzedać biżuterię to nie stracimy zbyt wiele. Istnieje jeszcze złoto o próbie 333, które jest jednym z tańszych stopów. Jeśli szukamy biżuterii srebrnej to warto zapoznać się z szeroką ofertą jubilerską. Marża jest bardzo różna, dlatego możemy być zaskoczeni, że w różnych punktach ceny są dosyć rozbieżne.

Biżuteria w korzystnej cenie

Na ogół chodzi nam o to, żeby nie wydawać zbyt wiele, dlatego wcześniej musimy zastanowić się, gdzie chcemy zrobić zakupy. Na ogół nie mamy zbyt wiele czasu, dlatego wybieramy to, co łatwo dostępne. Czas przeznaczony na poszukiwanie możemy przecież wykorzystać dokładnie tak jak chcemy. Jeśli zależy nam na tym, żeby kupić dobrą biżuterię srebrną w niskiej cenie to najlepszym źródłem będzie dla nas z internet. Niektórzy jednak obawiają się takich zakupów na odległość, ponieważ martwią się, że nie dotrze do nich taki towar, jakiego oczekiwali. Oczywiście może się zdarzyć, że kiepsko trafimy, ale jeżeli dokładnie przeczytamy opis produktu – zamiast kierować się tylko fotografiami to raczej nie ma ryzyka, że coś będzie nie tak. Oczywiście zdjęcia mogą czasami budować inny obraz w naszej wyobraźni i właśnie dlatego tak ważne jest to, żeby znać dokładne wymiary produktu. Nieraz zdarza się, że ktoś kupuje srebrną biżuterię w korzystnej cenie, ale wydawało mu się, że kolczyki będą większe. Zdjęcie zostało wykonane w ten sposób, żeby wywołać inny obraz w umyśle klienta. Właśnie dlatego warto zachować czujność i kierować się opisem, a nie tylko bodźcami wzrokowymi. Jeśli biżuteria srebrna jest tym, co lubimy najbardziej to z pewnością mamy w domu wiele kompletów na różne okazje. Często jest jednak tak, że chodzimy w ulubionych wyrobach, rzadko sięgając po to, co kupowaliśmy kiedyś. Warto się zastanowić czy zostawić to sobie na pamiątkę czy oddać komuś w prezencie. Niektóre osoby przekonały się, że kiedy chcą biżuterię srebrną sprzedać wcale nie jest to takie łatwe i może być mało zyskowne.